Pse të zgjidhni Alba Tours

Ne ofrojmë Çmimet më të mira në treg në vende të mrekullueshme dhe të bukura.

icon

Destinacione Unike

Po kërkoni një destinacion unik të pushimeve? Atëherë ne kemi mbi 10 destinacionet më unike turistike.

icon

Rezervimet e hershme

Ju kurseni para duke rezervuar më herët pushimin tuaj . Ne ofrojmë deri 30% zbritje për rezervimet e hershme.

icon

Vende të mrekullueshme

Ne bëjmë çmos që të ju sygjerojmë vendet e mrekullueshme dhe të mahnitshme në të gjithë botën.

icon

Ekipi

Ne kemi personel profesional që të ju ndihmojmë në të gjitha fazat e pushimeve tuaja, këshillat e udhëtimit dhe mbështetja gjatë pushimeve tuaja do të jetë 7 ditë në javë 24 orë.

icon

Muaji i Mjaltit

Qifteve te reja i ofrojmë shumë zgjidhje të mira dhe hotelet më të bukura që te kenë nje muaj Mjaltit të pa harruar.

Paketat e preferuara

Paketat tona të përzgjedhura ju lejojnë të largoheni nga rutina ditore, të kaloni kohë me familjen dhe miqtë.

Destinacionet

Destinacionet tona të udhëtimit.

Emiratet e Bashkuara Arabe
Local Temperature 25 0 / 50 0

Emiratet e Bashkuara Arabe

Emiratet e Bashkuara Arabe janë një federatë e përbërë nga shtatë Emirate. Çdo emirat është i qeverisur nga një emir i trashëguar që së bashku…

Packages in Emiratet e Bashkuara Arabe 1
Maldives
Local Temperature 15 0 / 48 0

Maldives

Maldivet, janë një shtet arkipelag ishullor në Oqeanin Indian, në jugperëndim të Gadishullit Indian. Përbëhen prej 1200 ishujve prej të cilëve 200 janë të banuar,…

Packages in Maldives 1
Turkey
Local Temperature 13 0 / 38 0

Turkey

Turqia është një vend që shtihet në dy kontinente në atë Euriopian e Aziatik. Eshtë i rrethuar nga veri me detin e Zi, nga jugu…

Packages in Turkey 1

Oferta Speciale

Ofertat e fundit mund ti gjeni të gjitha me zbritje.

€529€429 5

Mrekullia e Dubait

Ka shumë arsye për të vizituar Dubain dhe...

Jan - Feb - Mar - Apr - Nov - Dec 5 Days Skopje Emiratet e Bashkuara Arabe more
€1,799€1,499 8

Maldive

Maldivet, janë një shtet arkipelag ishullor në Oqeanin Indian,...

Jan - Feb - Mar - Apr - May - Jun - Jul - Aug - Sep - Oct - Nov - Dec 8 Days Prishtina Maldives more
€219€199 3

Stamboll

Stambolli është qyteti më i madh në Turqi...

Jan - Feb - Mar - Apr - Dec 3 Days Prishtina Turkey more

Zgjidhni destinacionin tuaj

Jeni në humor për të udhëtuar? Zgjedhni llojin tuaj të udhëtimit !

Recent from Blog

Find out our latest news, promotions and professional tips.

Sygjerimi nga Klientët

Përshtypjet e klientëve në Facebook dhe Google .

Evmarie Frenzel-Bungert

Reisen mit Alba Tours- unübertroffene Qualität! Wir sind begeistert – besonders von der Kompetenz und der Wissensfülle des Reiseleiters Klaus Weiß. Wir sind bald wieder mit euch unterwegs – Vorfreude!

Zef Buzuku

Alba Tours, eshte agjencion turistik shume serioz dhe qe ofrojne sherbime kualitative te aranzhmaneve per pushime verore.

Zgjidhni pushimin tuaj në një vend me Lehtësi

Alba Tours ofron qindra aktivitete për udhëtarët në mbarë botën. Ofrojmë aranzhmane turistike në të gjithë botën me përgjegjsi dhe sinqeritet si në Turqi, Shqipëri, Dubai, Kroaci , Maldive, Spanjë e shumë vende turistike në mbarë botën. Tek ne mund të bëni rezervim deri në 15.000 destinacione dhe keni zgjedhje 92.000 hotele mbarë botën . Alba Tours është mënyra e vetme për të udhëtuar.

Eksploroni Ofertat